Новости Днепра: Статьи

Зміни у логістиці на тлі російсько-української війни

16 марта 2024, 13:13Экономика

Російсько-українська війна суттєво вплинула на логістику в Україні, зокрема, на перевезення товарів через кордон та транзитний трафік. З одного боку, розірвані логістичні зв`язки стали великою проблемою. З іншого боку – новою можливістю пошуку ринків та операторів. Обидва аспекти, як виявилось, принесли суттєві зміни. Чому? Читаючи портал новин України Ви зможете знайти відповіді на це запитання.

Зміна маршрутів

Трансформація логістики цієї війни включають такі аспекти:

1. Західні компанії, які перевозять товари через територію України, змушені шукати альтернативні маршрути через Білорусь, Польщу чи Румунію. Це додаткові витрати з логістики та додатковий час доставки.

2. Війна призвела до скорочення транзитного трафіку через Україну, що спричинило зниження доходів логістичних компаній.

3. Нестабільна ситуація на кордоні та в зоні конфлікту підвищує ризик для товарів, що перевозяться через Україну.

4. Заходи безпеки на кордоні та відкриття/закриття пунктів пропуску можуть вплинути на час доставки та вартості перевезення. У зв`язку з цим великі логістичні компанії мають страхові поліси, які виплачують компенсацію у разі втрати товару, збільшують заходи безпеки та залучають фахівців для контролю процесу перевезення. Також деякі компанії шукають нові маршрути та шляхи доставки, що дозволяють знизити витрати та скоротити час доставки товарів.

5. Логістичні компанії шукають нові технології для ефективного вдосконалення своєї роботи.

Позитивні зміни

Українсько-російська війна має серйозний вплив на багато областей. Однак навіть на тлі воєнних дій було відзначено деякі позитивні зміни у логістиці.

1. Однією з головних позитивних змін підвищення обізнаності індустрії та її значущості для міжнародного бізнесу. Логістика в Україні та світі не набуває достатньої уваги, але війна змусила людей звернути увагу на необхідність оптимізації логістичних процесів для забезпечення ефективності багатьох операцій, у тому числі й військових. Це призвело до розвитку нових технологій та методів у галузі логістики.

2. Розвинуто нові маршрути поставок, оскільки традиційні маршрути через Росію було перервано. Це змусило компанії шукати альтернативні шляхи, що призвели до зростання розуміння важливості міжнародного співробітництва у галузі логістики.

3. Уряд України почав активно розвивати інфраструктуру, що забезпечує ефективність логістичних операцій: відкрито нові морські порти для збільшення кількості місць для зберігання та транспортування вантажів; покращено дорожню та залізничну інфраструктуру для більш ефективного перевезення товарів та зменшення витрат на транспортування.

4. Зростання мультимодальних перевезень дозволило поєднувати види транспорту задля досягнення максимальної ефективності доставки вантажу. Це дозволяє зменшити витрати та негативний вплив на навколишнє середовище.

І так, хоча війна негативно впливає на логістику, вона також стимулює розвиток галузі і несе в собі можливості, така точка зору озвучується експертами висвітлювальних бізнес новини в Україні. Це може призвести до позитивних змін у майбутньому, які зроблять логістику більш ефективною та безпечною.

События по теме

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

  • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
  • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
  • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
  • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
  • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
  • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
  • неуважительные высказывания в адрес редакции;
  • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Когда, по вашему, закончится война?

Через 2-3 недели
Через месяц
К концу года
Через год
Через несколько лет
Не знаю
Архив опросов

Календарь событий

« Апрель 2024
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Мы в Фейсбуке

Наверх