Новости Днепра: Статьи

Як можливо перевірити якість перекладу без знання іноземної мови?

Як можливо перевірити якість перекладу без знання іноземної мови?

09 декабря 2021, 12:00Общество

Як перевірити якість перекладу без знання іноземної мови? Таке питання ставлять багато клієнтів, які замовляють переклади навіть у професійному бюро (наприклад, за посиланням – https://byuro-perevodov.com.ua/), оскільки важливо точно бути впевненим у якості послуги, за яку клієнти сплатили.

Спочатку варто замовляти тестовий переклад. Він зазвичай потрібний для складних текстів, наприклад, як статті, договори, каталоги, презентації, а також інші документи зовнішнього користування. Зазвичай, це 1 сторінка, яка виконується безкоштовно після уточнення загальної вартості та термінів виконання перекладу. Також варто звернути увагу, що якщо у вас 10 стандартних документів, то 1 свідоцтво ніхто не перекладатиме як тестове. По-перше, у цих документів не потрібно перевірка якості, оскільки це стандартні документи, по-друге, тестовий переклад не поширюється на такі замовлення.

Для таких документів достатньо перевірити просто цифри, переклад стандартних фраз тощо. Оскільки в основному текст буде однаковим для всіх клієнтів, це пов`язано з тим, що документи перекладаються за шаблоном, тобто за стандартом. Єдине, що важливо точно в таких документах перевіряти прізвище, ім`я та по-батькові згідно з раніше перекладеними документами або офіційними документами.

Ще одним методом перевірки якості є надання готового замовлення третій особі. Наприклад, ви можете надіслати готовий переклад до іншого бюро і попросити зробити звичайну вичитку. Можливо, можуть бути прибрані деякі неточності або друкарські помилки. Ви можете переглянути ціни як на переклад, так і на вичитку на сторінці за посиланням – https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/.

Такий варіант може вам підійти в тому випадку, якщо вам потрібна окрема думка щодо вашого перекладу, а не як думка "останньої інстанції", оскільки часто різні редактори і тим більше перекладачі мають різні бази термінів та стиль викладу, що може призвести до того, що тексти просто відрізнятимуться лише стилістично.

Також можна використовувати додаткові безкоштовні інструменти перевірки орфографії. Це допоможе вам загалом подивитися на переклад, тобто точно розуміти він якісний чи ні. Також ви можете переглянути додаткові методи на сторінці за посиланням – https://byuro-perevodov.com.ua/uslugi_byuro_perevodov_kiev/pismennyiy-perevod/srochnui-perevod-kiev/.

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

  • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
  • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
  • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
  • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
  • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
  • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
  • неуважительные высказывания в адрес редакции;
  • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Вы готовы сопротивляться российскому вторжению?

Да, отправляюсь на фронт
Да, запишусь в тероборону
Помогу армии деньгами
Готов, но не знаю как
Не готов — от меня ничего не зависит
Буду встречать русских с цветами
Окажу помощь товарами или услугами
Другое
Архив опросов

Календарь событий

« Июнь 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Мы в Фейсбуке

Наверх