Ванна кімната є найскладнішим та найдорожчим приміщенням для ремонту. Вам потрібно обрати плитку, інженерне обладнання, сантехніку та побутову техніку. Разом з магазином сантехніки https://www.santechshara.ua/ ми розповімо, на чому можна заощадити без шкоди для комфорту та дизайну. Ви дізнаєтесь, чому елементи прихованого монтажу значно важливіші за те, що знаходиться ззовні.
Інженерні системи – головні елементи сантехніки
Ми розпочнемо з того, на чому не варто заощаджувати. Інженерна сантехніка є основою ванної кімнати, адже від неї залежить робота усіх пристроїв. Ви не зможете насолоджуватись тропічним душем, якщо вода розтікатиметься по підлозі. Усі елементи, що заховані під плиткою та гіпсокартоном, мають бути надійними, адже їх ремонт потребуватиме демонтажу плитки. Обирайте якісну інсталяцію для підвісного унітаза, надійний зливний трап за змішувачі. Орієнтуйтесь на провідних виробників: TECE, Grohe, Geberit, Hansgrohe.
Як визначити надійну інсталяцію для підвісної сантехніки?
- Це нерозбірна конструкція зі стального профілю;
- Захищена від іржі порошковим покриттям;
- Має цільний бачок із теплоізоляційним кожухом;
- Патрубки та ущільнювачі захищені від пересихання;
- Має гарантію на раму понад 10 років.
Як заощадити на купівлі інсталяції?
Усі інсталяції мають регульовані ніжки, які дозволяють збільшити висоту рами у межах 10-15 см. Існують моделі із більшим вибором налаштувань по висоті, але і коштують вони дорожче. Зазвичай стандартні рами дозволяють закріпити унітаз на висоті 40 см, навіть якщо спочатку ви не знаєте, на якому рівні буде чистова підлога. Регульованих ніжок вистачає, щоб налаштувати висоту монтажу. Тому на додаткових функціях можна заощадити.
Ще один елемент інсталяції, на якому можна заощадити – панель змиву. Не обов`язково обирати сенсорну кнопку зі скляним покриттям. Пластикові панелі з механічним керуванням мають не гірший вигляд, але коштують в рази дешевше. Також радимо заощадити на системі видалення запахів. Преміальні унітази мають електронний механізм, який забирає повітря із чаші, проводить через вугільний фільтр та повертає у приміщення. Але існує бюджетний аналог цієї системи – пластиковий патрубок, який не гірше видаляє неприємні запахи.
Як організувати гігієнічну зону?
Найпростішим розв`язанням проблеми особистої гігієни є біде та спеціальний змішувач. Але встановлення біде потребує додаткового місця у санвузлі та коштів. Ми радимо встановити кришку-біде, або гігієнічний душ. Другий варіант є доступнішим та практичнішим. Гігієнічний душ – це невеликий змішувач та бідетка, яка має кнопку подачі води. Бідетку зручно використовувати для гігієнічних процедур та побутових справ. До прикладу, нею можна мити унітаз, ополіскувати лапи собаки після прогулянки, та набирати воду у різні ємкості. А ще гігієнічні душі мають кращий вигляд в інтер`єрі, ніж громіздкі чаші-біде.