Гастроентерологія спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань шлунково-кишкового тракту. Для обстеження пацієнтів лікар гастроентеролог ІФ призначає лабораторні аналізи (крові, сечі, тест на Хелікобактер пілорі та ін.) та комплексну діагностику. До неї відносять УЗД, КТ та МРТ, гастроскопію, колоноскопію, а також інші ендоскопічні та інструментальні дослідження.
Коли потрібна консультація лікаря-гастроентеролога?
Записатися на консультацію до гастроентеролога слід за такої симптоматики:
- неприємний запах із ротової порожнини;
- часті відрижки;
- нудота та блювання;
- присмак гіркоти у роті;
- запори чи діареї;
- зайва вага;
- дискомфорт та болючі відчуття в області шлунка або кишечника.
Після огляду призначається діагностика, за результатами якої можна встановити правильний діагноз та за показаннями призначити ефективну схему лікування. Своєчасне звернення до фахівця знижує ризик розвитку патологій у шлунку, стравоході, кишечнику, печінці, підшлунковій залозі та інших органах.
До проблем із ШКТ можуть призвести різні причини, серед яких неправильне харчування, погана екологія, робота на небезпечному виробництві, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя та ін. Записатися на прийом до лікаря можна на сайті клініки Мед-Атлант Med-Atlant.if.ua або по телефону у будь-який зручний час.
Конкурентні переваги клініки Мед-Атлант в Івано-Франківську
До конкурентних переваг гастроентерології у клініці Мед-Атлант відносять таке:
- нова апаратура для діагностики;
- гарантія конфіденційності та безпеки;
- професіоналізм лікарів-гастроентерологів та медичного персоналу;
- комфортні умови у відділенні стаціонару;
- індивідуальне ставлення до кожного пацієнта;
- доступні розцінки на послуги.
Для оперативного лікування застосовуються лапароскопічні сучасні методики, для яких характерна малоінвазивність, безпека, відносна безболісність, скорочений час реабілітації пацієнтів та доведена ефективність.
Що таке гастроскопія та колоноскопія в гастроентерології?
Гастроскопія призначається гастроентерологом для діагностики та лікування шлунка, стравоходу, дванадцятипалої кишки. Це швидкий, ефективний та безболісний спосіб, який широко використовується в гастроентерології.
З метою профілактики рекомендується особам після 40 років проходити гастроскопію раз на 2-3 роки, особливо при генетичній схильності. Обстеження займає не більше 20 хвилин, при сильних болях можливий наркоз після консультації анестезіолога.
Колоноскопія відноситься до ендоскопічного дослідження товстого кишечника та всіх його відділів. Наприкінці спеціального приладу-ендоскопа є мініатюрна відеокамера, за допомогою якої на монітор виводиться зображення органу, що досліджується. Колоноскопія вимагає попередньої підготовки, про яку докладніше розповість лікар-гастроентеролог на консультації.