Новости Днепра: Статьи

Кому не можна проколювати вуха?

22 августа 2023, 11:24Красотка

В проколюванні вух можна бачити не тільки стильний аксесуар, але й символіку, традиції та особистий вибір. Однак, перед тим як вирішити проколоти вуха, важливо врахувати деякі фактори, так як не всім ця процедура підходить. Опитавши експертів наші колеги з https://newsworld.com.ua/ дізналися яким людям краще утриматися від проколювання вух, оскільки це може призвести до негативних наслідків для їхнього здоров`я. Давайте розглянемо, кому не рекомендується проколювати вуха і чому.

64e3aa942a978.webp

Діти молодшого віку

Дітям молодшого віку, особливо дітям до 6 років, не рекомендується проколювати вуха. Їхні органи ще знаходяться на етапі розвитку, і процедура проколювання може бути надто травматичною для них. Крім того, діти активні та під час гри можуть травмувати нові проколи, що може спричинити запалення або інші проблеми.

Більше ризиків

Діти мають менш розвинену імунну систему, тому вони більш схильні до інфекцій та запалень. Проколювання вух може відкрити доступ до шкірних бар`єрів, що збільшує ризик інфекційного ураження. Додатково, дітям складніше доглядати за новими проколами, що може призвести до ускладнень.

Люди із певними хронічними захворюваннями

Людям із хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет чи імунодефіцитні стани, важко загоюватися після проколювання вух. Їхні імунні системи можуть бути ослаблені, що робить їх вразливими до інфекцій та ускладнень.

Погіршення стану

Деякі хронічні захворювання можуть призвести до погіршення стану при проколюванні вух. Наприклад, людям із захворюваннями кровообігу може бути складніше заживати після проколу, оскільки крововіддача до місця проколу може бути обмеженою.

Вагітні жінки

Вагітність супроводжується гормональними змінами в організмі жінки, що може призвести до зміни структури шкіри та збільшення ризику запалення після проколу.

Ризик інфекції

Вагітні жінки також мають знижену імунну відповідь, що збільшує їхній ризик ураження інфекцією після проколу вуха. Це може вплинути не лише на їхнє здоров`я, а й на здоров`я майбутньої дитини.

Висновок

Проколювання вух – це важливий вибір, який потребує обдуманості та уважності. Існують категорії людей, яким краще утриматися від цієї процедури через можливі ризики та ускладнення. Перед тим як вирішити проколоти вуха, важливо проконсультуватися з лікарем та врахувати свій особистий стан здоров`я.

Поширені запитання

Чи можна проколювати вуха дітям?

Проколювання вух дітям молодшого віку, особливо до 6 років, не рекомендується. Їхні органи ще розвиваються, і ця процедура може бути надто травматичною для них. Краще почекати, поки дитина стане трохи старше.

Чи є ризик інфекції після проколу?

Так, існує ризик інфекції після проколу вуха, особливо для людей зі зниженою імунною системою. Важливо дотримуватися рекомендацій з догляду за новими проколами та звернутися до лікаря при будь-яких ознаках інфекції.

Чи можуть вагітні жінки проколювати вуха?

Проколювання вух вагітним жінкам не рекомендується через зміни в гормональному фоні та знижену імунну відповідь. Це може збільшити ризик запалення та інших ускладнень.

Які інші альтернативи проколюванню вух?

Якщо ви не бажаєте проколювати вуха, але хочете прикрасити їх, існують альтернативи, такі як магнітні прикраси, кліпси для вуха або прикраси на шкірі. Вони не вимагають проколу та можуть бути безпечнішим варіантом.

Що робити, якщо виникли проблеми після проколу вух?

Якщо ви помітили запалення, біль, червоніння чи інші незвичайні ознаки після проколу вуха, важливо негайно звернутися до лікаря. Лікар надасть рекомендації з догляду та лікування, якщо це потрібно.

События по теме

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

  • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
  • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
  • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
  • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
  • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
  • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
  • неуважительные высказывания в адрес редакции;
  • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Когда, по вашему, закончится война?

Через 2-3 недели
Через месяц
К концу года
Через год
Через несколько лет
Не знаю
Архив опросов

Календарь событий

« Май 2024
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Мы в Фейсбуке

Наверх