Тож, навіть при довготривалому відключенні світла, і як наслідок відсутності централізованого водопостачання, мешканці лівого та правого берегів можуть мати запас технічної води.
"Біля кожної колонки виконали благоустрій території, уклали тротуарну плитку. Після завершення монтажу з кожної колонки брали проби води для експертизи у сертифікованій лабораторії. При позитивному висновку надавався дозвіл користування технічною водою",
– розповів Дмитро Мороз, начальник управління обслуговування гідроархітектурних споруд КП "Дніпроводоканал".
У разі зламу колонки на місце оперативно виїжджає аварійна бригада.
Наприклад, 24 вересня фахівці водоканалу працювали на бульварі Слави, 4. Тут на колонці вийшов з ладу насос. І вже за 20 хвилин все полагодили.
"Таких викликів може бути декілька за зміну. Ситуації бувають різні, але в цілому ремонт триває менш ніж годину",
– поділився Михайло Бардаков, слюсар аварійної бригади КП "Дніпроводоканал" Дніпровської міськради.
Місцева мешканка Марина Товкач каже: спочатку, коли тільки колонку встановлювали, не розуміла нащо вона взагалі потрібна, але потім побачила наскільки це зручно:
"Якщо у нас довго немає світла, то води теж немає. А коли нема води, то це, можна сказати, зупиняється життя. Тому всі користуються, спускаються з баклажками, набирають воду. Це дійсно потрібна річ".
У Дніпрі на лівобережній частині міста розташована 51 колонка, на правобережній – 46. Мапу їх розташування можна знайти за