Новости Днепра

Безбар`єрність у кожній деталі: усі лікарні Дніпра пристосовані, щоб приймати людей з інвалідністю

Безбар`єрність у кожній деталі: усі лікарні Дніпра пристосовані, щоб приймати людей з інвалідністю

24 апреля 2024, 10:03Город Днепр

Від пандуса і до кабінетів зі спеціальним обладнанням. Лікарні Дніпра повністю готові безперешкодно приймати людей з інвалідністю. Для цього під час ремонтів та реконструкцій міські лікарні, амбулаторії загальної практики сімейної медицини роблять безбар`єрними – цілком доступними для маломобільних пацієнтів. Їх облаштовують пандусами, вхідними групами, тактильними плитками, табличками зі шрифтом Брайля, мнемосхемами. Крім цього, переобладнують і санітарні кімнати, де також все ураховано під маломобільних пацієнтів.

Олена Осадча вже понад 5 років відвідує одну з амбулаторій Дніпра. У жінки вроджена інвалідність 1 групи. Вона каже, ще зо 10 років тому тут проблематично було відвідувати центр, проте після ремонту вона безперешкодно може потрапити до будь-якого кабінета. Сьогодні вона приїхала на прийом до гінеколога. І потрапити туди вона може без перешкод: тут є пандус, аби жінка могла заїхати на кріслі колісному. Отвори дверей у кабінеті теж зроблені за стандартами. У самому ж кабінеті є гінекологічне крісло-трансформер, яке регулюється за висотою.

"Раніше тут з доступністю було зовсім ніяк. Не було пандуса при вході, були тільки сходи. Зараз зміни просто колосальні: людині, яка пересувається і на кріслі колісному, і на милицях, можна самостійно потрапити до лікувального закладу. Тобто доступність всюди: є ліфти, обладнані кабінети, до яких можна без проблем заїхати. До того ж я сама маленька, і мені інколи потрібна допомога, то персонал ніколи не відмовляє. Я дуже рада, що наші лікарні такі комфортні",

– поділилась дніпрянка Олена Осадча.

Усього у цій амбулаторії обслуговується 1 836 людей з інвалідністю, з них тих, хто їздить на кріслі колісному, – 61 пацієнт.

"Коли ми розпочинали ремонт цього закладу, то насамперед встановили пандус, який відповідає всім вимогам. Ним досить часто користуються люди. Це і люди з інвалідністю, і мами з маленькими дітьми, які приїжджають до нас з візочками. І вони мають безперешкодний доступ до нашої будівлі. Також на вході у нас стоять автоматичні двері, аби люди на кріслі колісному могли заїхати. Крім того, у нас є два ліфти, які ми відремонтували, і вони працюють. Тобто людина може не тільки отримати медичну допомогу на першому поверсі, вона без перешкод може піднятися на інші та отримати допомогу там. Також уся лікарня обладнана тактильною плиткою та шрифтом Брайля, аби люди з вадами зору також без перешкод могли отримати допомогу. Під час приймання ми можемо викликати перекладача жестової мови. Для цього ми уклали договір з відповідною організацією",

– розповіла лікарка одного із центрів первинної медико-санітарної допомоги Дніпра Галина.

Все по теме: больницы днепра

События по теме

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

  • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
  • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
  • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
  • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
  • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
  • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
  • неуважительные высказывания в адрес редакции;
  • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Когда, по вашему, закончится война?

Через 2-3 недели
Через месяц
К концу года
Через год
Через несколько лет
Не знаю
Архив опросов

Календарь событий

« Май 2024
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Мы в Фейсбуке

Наверх