Новости Днепра: Статьи

Торги деревиною на УЕБ: переваги для всіх учасників ринку

Торги деревиною на УЕБ: переваги для всіх учасників ринку

14 ноября 2023, 18:13Экономика

В Україні аукціони з продажу необробленої деревини проводяться з 2016 року. Вони стали важливим інструментом для забезпечення прозорості і конкуренції на ринку деревини. За даними Державного агентства лісових ресурсів України, у 2022 році на аукціонах було реалізовано понад 3,5 мільйонів кубометрів необробленої деревини на загальну суму понад 10 мільярдів гривень.

Аукціони з продажу необробленої деревини – це форма конкурентного торгу, в якому учасники змагаються за право придбати певну партію деревини. Аукціони проводяться на електронних майданчиках, наприклад, за посиланням https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/v-ukraini-prodazh-kruglyaka-zdijsnuetsya-na-birzhovih-torgah/ (офіційний сайт Української енергетичної біржі). Продажі є відкритими для всіх зацікавлених осіб.


Переваги електронних аукціонів

Аукціони з продажу необробленої деревини мають ряд переваг перед традиційними методами продажу (прямі договори або торги на відкритому ринку).

 1. Вони забезпечують прозорість і конкурентність цін. При традиційних методах продажу ціна деревини визначається шляхом переговорів між продавцем і покупцем. Це може призводити до того, що ціна буде нижчою, ніж могла б бути, якщо б вона встановлювалася на основі конкурентного торгу. Аукціони забезпечують прозорість ціни, оскільки всі учасники торгів можуть бачити, які ціни пропонуються іншими учасниками.
 2. Аукціони дозволяють учасникам з усього світу брати участь у торгах. Це сприяє підвищенню цін, оскільки учасники з інших країн можуть пропонувати більш високі ціни.
 3. Аукціони дозволяють продавцям швидко і легко продати деревину. При традиційних методах продажу продавцю може знадобитися багато часу, щоби знайти покупця, готового заплатити запропоновану ціну. Аукціони дозволяють продавцеві швидко продати деревину за найкращою ціною.

В цілому аукціони з продажу необробленої деревини є ефективним інструментом для забезпечення прозорості, конкурентності та ефективності ринку деревини в Україні.


Переваги торгів деревиною на УЕБ

Українська енергетична біржа пропонує такі переваги торгів деревиною в своїй системі.

 1. Рівний доступ учасників до участі у торгах. Участь у торгах на УЕБ відкрита для всіх учасників, незалежно від їхнього місця розташування, розміру компанії чи статусу. Це означає, що у будь-якої компанії є можливість взяти участь у торгах і придбати потрібні товари чи послуги.
 2. Формування ціни на ринкових засадах. Ціна на товари чи послуги формується на основі конкуренції між учасниками торгів. Вони змушені пропонувати найкращу з можливих ціну, щоби виграти. Це сприяє тому, щоби ціни на товари чи послуги були справедливими та конкурентними.
 3. На УЕБ працює велика кількість учасників, що конкурують між собою за право придбати товари чи послуги. Це сприяє тому, що кожен в максимально короткі терміни може продати або купити потрібний товар.
 4. Широкий вибір представлених позицій. На УЕБ представлено широкий вибір товарів та послуг різних категорій. Це означає, що учасники торгів можуть знайти все необхідне на одній платформі.
 5. Простота подачі заявки на участь у торгах. Подати заявку на участь у торгах на УЕБ дуже просто. Для цього необхідно зареєструватися на платформі та внести деякі базові дані про свою компанію.

Таким чином, участь у торгах на УЕБ має ряд переваг, які можуть бути корисними для учасників ринку. Ці переваги включають рівний доступ, формування ціни на ринкових засадах, конкуренцію, високу ліквідність, велику кількість учасників, широкий вибір представлених позицій і простоту подачі заявки на участь.

События по теме

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

 • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
 • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
 • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
 • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
 • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
 • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
 • неуважительные высказывания в адрес редакции;
 • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Когда, по вашему, закончится война?

Через 2-3 недели
Через месяц
К концу года
Через год
Через несколько лет
Не знаю
Архив опросов

Календарь событий

« Май 2024
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Мы в Фейсбуке

Наверх