Новости Днепра: Статьи

Дистрибуція DONGFENG в Україні – які вантажні автомобілі пропонуються українцям?

03 мая 2024, 19:10Потребитель

Нові китайські вантажні автомобілі DONGFENG купити в Україні можна у декількох офіційних постачальників, зокрема автотехніка та спецтехніка на базі DONGFENG пропонується відомим українським виробником – Заводом спецтехніки Техкомплект, який має власний офіційний дистрибуційний канал поставки вантажівок ДОНГФЕНГ в Україну.

автомобілі DONGFENG купити в Україні

Сучасна спецтехніка DONGFENG – що пропонують замовити та купити представникам українського бізнесу?

Якщо вам потрібно на базі DONGFENG самоскид купити із кузовом індивідуальної конструкції або знадобиться інша високоякісна спецтехніка, DONGFENG пропонує із прямою заводською гарантією і розгалуженим сервісом в Україні широкий модельний ряд вантажних шасі та сідельних тягачів, на базі яких можна встановити наступні види кузовних надбудов та підйомних механізмів:

 • Бортові платформи з тентом або відкриті, які можуть бути доповнені такими корисними підйомними механізмами, як тросові або шарнірно-зчленовані крани-маніпулятори корейського або італійського походження.
 • Вищезгадані самоскиди, зокрема кузови зерновози для транспортування збіжжя та олійних культур. За кабіною самоскида на базі ДОНГФЕНГ також можна встановити кран-маніпулятор потрібної вантажопідйомності. Заводом Техкомплект на базі ДОНГФЕНГ зроблено декілька крупних партій зерновозів з великою місткістю кузова та самоскидів із середньою вантажопідйомністю.
 • Автоцистерни для транспортування легкозаймистих рідин (налагоджено серійне виробництво автопаливозаправників – бензовозів із вбудованою системи видачі та обліку палива), для збору та перевезення каналізаційних відходів (асенізатори та мулососи – вакуумні машини, які користуються підвищеним попитом серед наших комунальників). Наразі автопаливозаправниками та асенізаторами на базі DONGFENG вже успішно користуються українські підприємства, зокрема "Укрзалізниця" використовує вакуумні машини ДОНГФЕНГ для вивезення каналізаційних відходів з вагонного складу.
 • Різноманітні фургони на вантажних шасі, які використовуються як промтоварні, рефрижератори, аварійно-ремонтні майстерні, вахтові автобуси тощо.
 • Автогідропідіймачі. Шасі ДОНГФЕНГ можна використовувати для монтажу автовишок із різною робочою висотою, сумісність шасі з моделлю автовишки обирають за такими параметрами вантажівки, як повна маса, вантажопідйомність, колісна база тощо.
 • Автокрани та ін.

DONGFENG бензовоз купити

Окрім вантажних шасі ДОНГФЕНГ, цей бренд також пропонує вантажопасажирські автобуси із суцільнометалевим фургоном, на яких можна виконати галузеву спеціалізацію, – переобладнання комерційного транспорту під потреби покупця із урахуванням специфіки галузі.

Як дізнатись ціну на спецтехніку ДОНГФЕНГ?

Ціни на азійські вантажні автомобілі ДОНГФЕНГ є доволі конкурентними серед схожих автівок від вантажних брендів з Китаю, Кореї та Японії. Притому технічні характеристики є прийнятними для створення сучасної спецтехніки, яка працюватиме на потреби української економіки.

События по теме

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

 • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
 • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
 • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
 • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
 • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
 • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
 • неуважительные высказывания в адрес редакции;
 • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Когда, по вашему, закончится война?

Через 2-3 недели
Через месяц
К концу года
Через год
Через несколько лет
Не знаю
Архив опросов

Календарь событий

« Май 2024
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Мы в Фейсбуке

Наверх