Новости Днепра: Статьи

Орвеллу і не снилося: Янукович виявився кращим утопістом
Дуже важливо напередоднi парламентських виборiв!

Орвеллу і не снилося: Янукович виявився кращим утопістом Дуже важливо напередоднi парламентських виборiв!

16 октября 2014, 08:31Политика

16 січня у мене був абсолютний шок і відчуття, що гірше вже бути й не може. У цей день ми побачили, наскільки народні депутати підконтрольні Януковичу, які вони дешеві маріонетки. У країні вже тривало серйозне протистояння, напруга зростала щодня, але вони не зупинилися й пішли ще далі.

Я вважаю, що усі політики винні, бо не зарадили кровопролиттю, вони допустили до того, що в центрі Європи, в найбільшій країні просто на вулиці пролилася людська кров. Чи не життя людини – найвища цінність?

Звісно, що ті "диктаторські закони" були тупі. Особливо запам`яталась законотворча ініціатива, аби заборонити їздити в колоні більше 5 автівок. Як це розпалило хлопців з Автомайдану! Суть цих законів – обмеження будь-якої свободи. Влада всього боїться, тому й забороняла все, чого сама боялася. Ми опинилися в книжці Орвелла водночас. Але Орвеллу й не снилося: Янукович виявився значно кращим утопістом. Той пакет документів був таким безглуздим та антилюдським, що за цією межею вже могло бути все, що завгодно.

Народні депутати, які голосували за ці закони, повністю аморальні. Вони працювали за вказівкою Януковича й зовсім могли навіть не читати того, за що тягли руки. Вони готові пожертвувати свободою цілої нації заради своїх ненажерних інтересів. Таких людей в парламенті не має бути, довіряти їм більше не можна, вони не мають представляти людей і працювати в органах влади будь-якого рівня. Не можна навчитися бути порядною людиною. Це з народження дається.

Через їхні так звані законотворчі ініціативи ми би могли опинитися в сучасному Середньовіччі, де вже почали на суд інквізиції притягати людей пачками і судили за будь-що. Зараз ми воюємо проти зовнішнього агресора, тоді б була війна проти незгодних з владою.

Як би це пафосно не звучало, але ми реально повинні жити по-новому. Ми пережили Майдан, ми зробили Революцію Гідності, зараз ми маємо ще один шанс змінити країну – обрати чесний парламент. Усі нардепи колишніх і нинішнього скликань, які працюють на Кремль, повинні й обиратися там в Госдуму. А вони бігають зараз і думають, що за пакет гречки чи рису, чи за нове вставлене вікно люди пробачать їм цей злочин, закриють очі на те, які вони продажні й підступні.

Виборці мають вирішити їхню долю. Зараз вони пишуть заяви, хочуть відбілитися, але запізно. Народ в нашій країні розумний, ми не продамося й не дамо пройдисвітам шансу. Зараз ми повинні об`єднатися заради майбутнього, заради наших дітей, заради миру й хлопців, які захищають нас на Сході. Тому прийти на вибори й свідомо віддати свій голос – це найменше, що кожен може зробити для країни.

Громадський рух "ЧЕСНО"

Комментарии читателей
Имя:

Город:

Текст комментария:

Осталось символов
Введите код,указанный на картинке

Показать другие

Все поля обязательны для заполнения
Текст комментария не должен содержать html-теги

В комментариях на нашем сайте запрещены:

  • оскорбления, непристойные отзывы, использование ненормативной лексики;
  • сообщения, затрагивающие честь и достоинство, права и охраняемые законом интересы третьих лиц;
  • пропаганда насилия, жестокости, разжигание национальной, религиозной и прочей розни;
  • антигосударственные высказывания, призывы к нарушению территориальной целостности Украины;
  • сообщения рекламного характера и внешние ссылки;
  • троллинг, нарушение этики сетевого общения;
  • неуважительные высказывания в адрес редакции;
  • множественные публикации с одного и того же ай-пи адреса под разными именами.

Нарушители правил будут лишены возможности комментирования.

Опрос

Вы готовы сопротивляться российскому вторжению?

Да, отправляюсь на фронт
Да, запишусь в тероборону
Помогу армии деньгами
Готов, но не знаю как
Не готов — от меня ничего не зависит
Буду встречать русских с цветами
Окажу помощь товарами или услугами
Другое
Архив опросов

Календарь событий

« Июнь 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Мы в Фейсбуке

Наверх