У п'ятницю, 14 серпня, громади Дніпропетровщини отримали від німецьких партнерів спецтехніку вартістю понад 800 тисяч євро.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Нову спецтехніку передали представникам територій нашого регіону. Комунальні підприємства Широківської громади, Кам’янського та Кривого Рогу отримали два бетонозмішувачі, бетононасос та телескопічний навантажувач.
Сучасна та потужна техніка допомагатиме комунальникам під час будівельних робіт, а також стане у пригоді для ліквідації наслідків ворожих атак.
Обласна влада подякувала команді Німецького федерального агентства з технічної допомоги за постійну підтримку регіону та внесок у його стійкість. Загалом від початку року ця організація надіслала Дніпропетровщині вже 28 одиниць різної техніки.
Джерело: Дніпропетровська ОВА
